Translate

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Guernsey'de düzenlenen British International Championship kulübü genç kuş yarışı. 19 Ağustos 2017


Guernsey'de düzenlenen British International Championship kulübü genç kuş yarışıyla ilgili bir rapor. 19 Ağustos 2017

Guernsey'den British International Championship Club genç kuş yarışına iki yüz yetmiş üye yedi bin, altı yüz otuz yedi güvercin girdi. 08.30'da güneybatı rüzgarlarına serbest bırakıldılar. Aşağıdaki, üyelerin doğrulamalarına dayalı geçici sonuca ilişkin bir rapordur.

Sally - Chris Sutton'un izniyle

Micky Watts - Chris Sutton'ın izniyle
İlk açık ve ilk doğu bölümü, Southminster'in Micky Watts tarafından 1501 m / dakika 339 km'de kazanıldı. Yarışmayı kazanan kişi bir M ve D Evans Vandenabeele'dir ve yuvaya bir tavuk sürmeye gönderildi. Aynı gün Guernsey'den her yaş yarışını kazanan Micky, aynı çatıdaki iki ulusal galip oldu.

Meg Murray
Burnham on Crouch'daki Meg Murray ikinci açık, ikinci doğu bölümü ise 1492 m'de 336 km'yi aştı. Meg'in üç tane güvercin vardı ve bunlardan hepsi Hartlepool'un Craig Booth tarafından hediye edilen hediyelik eşyadan üretildi. Meg özellikle Craig'in Busschaert ailesinden hoşlanıyor.

Andrew Wilton
Chadwell St Mary'den D Wilton ve Son üçüncü açık ve üçüncü doğu bölümünde, 1490m'de 300km üzerinde. Ortaklar üç kuşu biraraya getirdi ve ilk önce saat NFC Tarbes kazanan Winters 'Little Gem'in oğlundan yetiştirilen bir kontrol ekibi oldu. İkinci kez, Brockamp'ın Valhalla kanlı çizgilerini, ikinci açık milli galibiyete geçmiş mavi bir horoz oldu.

Michael Harvey
Dördüncü açık ve dördüncü doğu bölümü, M Harvey of Bowers Gifford tarafından 1485.7mpm'de 317km boyunca kazandı. Mick zamanlı iki musluk, her ikisi de doğrudan Houben ve Meuleman kan sıralarının karışımını içeriyordu.

Jack Martin
Martin ve Watches of Essex 31285 km'de beşinci açık ve beşinci doğu kesiminde 1485.2 m / dak. Atandı. Jack, bir Frans Zwol tavuğunun Formula 1 çatıları tarafından yetiştirildiğine karar verdi.

6. açık
Bashouse'dan J House ve Son, 1480.4mpm'de altıncı açık ve altıncı doğu kesimi 314km'de kaldı. İşverenler, eşleri Tony Coker'in armağanı olan bir denetçi horozuna ayarladılar, ancak barajda Ponderosa saplaması yoluyla Minderhood kan hatları var.

Bayan Jenkins
Yedinci açık ve yedinci doğu bölümü, Canterbury'den Bay ve Bayan Jenkins tarafından 1480.2 km'de 328 km'lik bir mesafe ile kazandı. Karı koca, Aylesham'ın Westbury Brothers tarafından satılan bir Lambert x Red Barcelona güvercini hızlandırdı.

Jeremy Nicholson
Ipswich'li Jeremy Nicholson sekizinci açık ve ilk kuzeydoğu kesiminde 1479 m.da 382 km'yi aştı. Jeremy, Bob Fenech'in hisse senesinden alınan mavi bir denetçi Louis Coorman horozuna zaman verdi. Bir saatlik süre içinde beş güvercin evi vardı.

9. açık
Dokuzuncu açık ve sekizinci doğu bölümü, Gladwin, Jarvis ve Leigh Ailesi'ne, 321 km'de 1475 m.da yol aldı. Ortakların iki güvercin damlası vardı ve saatte ilk önce bir Vanwanrooji x Frans Zwols'un kuş yetiştirmişti. Mangır, Vanwanrooji'nin en iyi yetiştiricilerinden ikisi, baraj ise Rik Herman'ın İnek Kızından geldi.
İlk onu tamamlayan ve ilk orta bölümde Ken Wise of Isleworth, 1472mpm'de 268km'yi aşıyor.

Bölümlerin çevresinde

Croydon'un M ve J Adcock ve Son ofisi ikinci orta bölüm, onbirincisi ise 273km'de 1470mpm'de açıldı. Ortaklar, Doncaster'ın Micky Betts tarafından çıkarılan, Stickers Donkers'ın tepesinde mavi bir tavuk oynuyordu.
Thames'deki Walton'un Richard Kenti, 1466 mph'da 259 km'den fazla üçüncü orta bölümdü.
Warminster'in Tom Powers ilk batı bölümündeydi ve yüz altmışı ilk olarak 192 km'den fazla 1151 mpm'de açıktı. Tom, Westbury'nin Dave Dredge tarafından kendisi için yetiştirilen ve Van Hee Motta'nın kan lekelerini içeren kırmızı bir tavuk üzerinde saat hızına indi. Doğal sistem üzerinde uçuyordu.
Devizes'in C ve J Howse, 114 km / saat üzerinde 206 km'den fazla ikinci batı kesimi idi. Chris ve Jane, Tours'dan ikinci açık olan bir tavuğa eşleştirildiğinde, bir Janet ve Ken Wilcox horozundan yetiştirilen bir mozaik tavuk taktılar.
Treharris'ın Ludlam ve Hibbert 245 km mesafedeki 965 m.da üçüncü batı bölümündeydi.
Kuzey orta bölüm ve sekizinci yedinci açık, Bluntisham'ın P Wraight tarafından 1311'de 364km boyunca kazandı. Peter'ın güvercinleri, D Stanway'in siyah ailesinden yetiştirilen bir denetçi horozuydu.

David Paine
St. Neots'tan David Paine, 342 km boyunca 1295 m / dakika üzerinde ikinci kuzey-merkez bölümü oldu. David, bir arkadaşı tarafından yetiştirilen ve karanlık sistemi üzerinde yarışan bir Herman Ceuster horoz zamanlamıştır.
Langford'un Bay J Huckle, 326 km'de 1238 m.da üçüncü kuzey-merkez bölümü oldu.

David Downing
İkinci kuzey-doğu kesimi D Downing of Suffolk tarafından 1354 m / c üzerinde 370 km'de kazanıldı. David'in güvercinliği, levrekte yarışan bir tavırdı ve Jan Hooyman'ın Harry adlı bir torunundan yetiştirildi ve bir arkadaşından ödünç alındı ​​ve en iyi Vandenabeele hisse senedine eşleştirildi.
L Rix ve Mildenhall oğlu 1333m'de 384km üzerinde üçüncü kuzeydoğu kesimindeydi

Nigel Matthews
Bridgnorth'tan Nigel Matthews ilk kuzey-batı bölümündeydi ve yüz altmışinci bölümü 1141mpm'de 330km'de açıktı. Nigel, her biri Alwyn Hill'in Wing Down'ın kan lekelerini içeren üç tavuğa zaman verdi.

Talent ve Westbury
Talent ve Corwen Westbury, 1092 mph'da 386 km'den fazla ikinci kuzey-batı bölümündeydi. Ortaklar, Franz Zwol x Walter Docx helikopterin, yedi günlük bir gıcırdataya uçarak gönderilmesine karar verdiler.
Alveley'den Bay Ian Barnbrook, 997 m.da 330 km boyunca üçüncü kuzey-batı bölümündeydi.
Bu, Guernsey'den gelen British International Championship Club genç kuş yarışının geçici sonucuna ilişkin raporu tamamladı.
Yazar: 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme